מועדונית בית ולב - כולל חבד

מועדונית בית ולב

מועדוניות בית ולב

הבית החם של ילדי הגליל

פרויקט המועדוניות שעל ידי כולל חב"ד צפת לצדקת רבי מאיר בעל הנס הינו אחד מפעילויות החסד הברוכות והמרכזיות של כולל חב"ד צפת.
בעיר פריפריאלית בעלת אחוזים גדולים של משפחות בעלות מצב סוציו אקונומי נמוך או מצבים משפחתיים קשים  – הוקם מערך שלם של מועדוניות הקולטות  את ילדי משפחות אלו לאחר סיום הלימודים ומעניקים להם את המקום, המשאבים והבית החם שלצערם אינם זוכים לקבל.

מועדוניות בית ולב- כשמם – למעשה – הינם 3 מועדוניות – בנים/בנות לגילאי בית הספר היסודי. ואחד לגילאי העל יסודי – המהווים 'בית חם' הדואג לילדיו בכל פרט ושלב: החל מארוחת צהרים חמה, תמיכה לימודית, תורנית וחסידית, פעילויות העשרה וחוגים, פנאי וספורט ועד לליווי צמוד לילד לביתו עם כריך וחטיף לבוקר של המחרת. את תוצאותיו רבות הממדים של המיזם כמעט שלא ניתן לתאר מלבד "חסד של אמת" הנותן הזדמנות וקידום אמיתי לחיים טובים ושילוב נכון של ילדים יקרים אלו, במקום איבודם לשולי החברה.

על מנת להפעיל את המועדוניות כולל חב"ד הקים מתחם שלם וחדשני המאובזר בציוד חדיש, מטבח וחדר אוכל מקצועיים וציוד לימודי  מן השורה הראשונה. כמו כן את המועדוניות מפעילים צוות  רחב ומסור, אבי ואמות בית,  מדריכים ומלמדים, יועצים לימודיים, פסיכולוגיים, טבחים ועובדי אחזקה רבים, המסורים בלב ונפש לילדים הרואים בהם כילדיהם שלהם.

מפעל חסד זה, מהגדולים והבולטים בצפון הוא פתח של  אור ותקווה לעשרות ילדים וילדות בשנה.

עלויות הרכישה ,התפעול  של המתחם וניהול כל המערך הלימודי והפדגוגי הן עצומות . אנו קוראים לכם! הצטרפו אלינו לזכות להמשיך להפעיל  אותו ולזכות לחסד וברכה עד עולם.

תפריט נגישות

השותפים שלנו נשארים מעודכנים

בואו והשארו מעודכנים בכל מה שקורה, מבטיחים שיהיה מעניין!