'כולל מרקט'  - כל המעלות בדרך לחיסכון!

כולל מרקט שעל ידי כולל חב"ד צפת לצדקת רבי מאיר בעל הנס, הינו שירות ייחודי המסייע לתושבי האזור לרכוש מוצרי יסוד, מזון ועוד.. בפערי תיווך מינימליים בין היצרן לצרכן.

'כולל מרקט' שע"י כולל חב"ד בצפת הינה חנות גדולה ומרווחת המשתרעת על מאות מטרים. המציעה חווית קניה נעימה רגועה וזולה באופן משמעותי! בה ניתן למצוא את כל המוצרים לבית במחירים הוגנים. מגוון קפואים, בשרים, חלבי וירקות באיכות ובכשרות הטובה ביותר.

'כולל מרקט' חרט על דגלו את טובת הלקוח. תוך מתן שירות ויחס אדיב ומכבד, וללא כפייה שיווקית – המאפשר לצרכנים לרכוש רק מה שהם צריכים ולא מעבר. כולל מרקט מושך אליו מאות אנשים בשבוע האוהדים ונהנים מהשרות, ומאפשר להם לחסוך  כספים רבים אשר יכולים להיות קריטיים למשפחות רבות שאינן במצב סוציו אקונומי גבוה.

הרכישה בחנות מאפשרת לצרכנים לפתח מדיניות כלכלית חכמה ומרוסנת, מבלי להתפתות לנוחות של המרכולים קרובים ולדעת היטב את המחירים הנכונים. כאשר נכנסים לרשתות קמעוניות הגדולות, הלקוח מוקף במחירים ומבצעים שדוחפים אותו לרכוש מוצרים שהוא לא תכננן לקנות. בכולל מרקט אין מבצעים, כי כל החנות מבצע!

בפעילות זאת, הכולל מזכה את הרבים, במעולה שבצדקות ובתמיכות – נתינה לגיטימית, אנונימית  וללא בושה אשר מבלי לשים לב יכולה לחסוך למשפחות הצורכות במקום, מאות שקלים  בכל חודש ולפתח חשיבה כלכלית נכונה, מאוזנת וצודקת.

עלויות החזקת המקום גבוהות במיוחד, ספקים לא תמיד משתפים פעולה ומותגים גדולים אינם מוכנים להוריד ממחירי השוק – אשר מאלץ את הכולל לא אחת גם לסבסד חלק מהמוצרים מכספו, וזאת כמובן בנוסף לעלויות האחזקה הגדולות, שכירות, חשמל , מיזוג , עובדים ניהול חשבונאות ועוד.

היום כולם יודעים, כולל מרקט - הסל הזול למשפחה!!

הצטרפו אלינו היום  וקחו זכות להחזיק בחלק מהפעילות הנפלאה הזאת, החוסכת לתושבים רבים כספים רבים ובכבוד ובחכמה. תרמו כעת.

בתרומתך אתה שותף ב:

כולל מרקט

הצלת משפחות מקריסה כלכלית

כולל מרקט

עזרה בניהול תקציב נכון של המשפחה

010-voucher

תמיכה במשפחות וצמצום הנטל הכלכלי

004-supermarket-1

מאפשר רכישת מוצרי מזון במחירים הוגנים