ב'כולל מרקט' בצפת לא נחים לרגע! - כולל חבד

ב'כולל מרקט' בצפת לא נחים לרגע!

ב'כולל מרקט' בעיר צפת, חנות החסד שנוסדה בתרומתו של הנגיד החסידי ר' יוסף יצחק ורעיתו בת שבע פופאק על ידי 'כולל חב"ד' לפני 11 שנים, לא נחים לרגע לטובת כל המשפחות.  לפני חג הפסח הסתיימו עבודות שיפוץ לרווחתם של הקונים, תושבי העיר, השלוחים והסביבה ובקניות לחג הפסח אנשים נהנו מחנות מרווחת ונעימה ומסל קניות זול במיוחד.

ב'כולל מרקט' בעיר צפת, חנות החסד שנוסדה על ידי 'כולל חב"ד' לפני 11 שנים, התבצע לפני חג הפסח  שיפוץ נרחב לרווחתם של הקונים, תושבי העיר והסביבה.

לפני כחמש שנים רכש הנגיד החסידי ר' יוסף פופאק יחד עם אשתו בת שבע שיחיו מבנה מרווח לטובת כולל מרקט, הנקרא "בית פופאק"

עם התרחבות מעגל הקונים, ותנאי המבנה נוצר צורך דחוף להרחיב את החנות ולהחליף את הריצוף.

להגדיל את מספר הקופות, להרחיב את המחלקות השונות ובמיוחד  את מחלקת הפירות והירקות.

הרב פופאק בהשתדלותו של ידידו הרב שלום דוכמן הלוי מנהל כולל חב"ד העולמי, תרם באופן מיוחד עבור השיפוץ וההרחבה, כדי לאפשר למשפחות לבצע את הקניות לחג הפסח מתוך הרחבה וישוב הדעת.

הרב יורם מעודה מהנהלת כולל חבד בצפת מספר, כי בכל חודש מתבצעות כ-35,000 קניות בממוצע, ולכבוד חג הפסח התבצעו מעל 60,000 קניות. "אצלנו אפשר למצוא את סל הקניות הזול ביותר וכפי שהתבטא בפניו אחד ממנהלי החנויות כאן בצפת: "אני לא יכול לעמוד במחירים של כולל מרקט, אתם ממש מוכרים במחירי חסד".

הרב יוסף יצחק חיטריק מנהל כולל חב"ד בצפת, מציין כי 'כולל מרקט נוסד בשביל לעזור לאנשים ושם לעצמו מטרה להוריד את מחירי מוצרי המזון ולמכרם במחיר נמוך משמעותית ממחירי השוק,  והעלייה בכל שנה מחדש של כמות הקונים, ממחישה את ההצלחה".

 

 

 

 

 

 

 

מוזמנים לעקוב אחרינו ולהישאר מעודכנים

העברה בנקאית:
על שם כולל חב"ד צפת
בנק פועלי אגודת ישראל (52)
סניף חיפה (187)
מס' חשבון: 574538

04-6999696

בנק הדואר
על שם כולל חב"ד צפת
מס' ח-ן 4497217

כמו כן, ניתן לשלוח תרומות בדואר ל:
כולל חב"ד צפת
קרית חב"ד 221/28, ת.ד. 6194
צפת 13410

עזרו לעוד אדם ושתפו:

אולי גם יעניין אתכם:

תקנה אחת? יש עוד תקנה!!!

לקראת חג השבועות נערכים בכולל חב"ד צפת – הקופה של רבותינו נשיאינו, לסייע לעשרות משפחות בצרכי יום טוב. "מבצע שבועות" יכלול עזרה ברכישת מזון לסעודות החג למשפחות במצב כלכלי קשה ובעזרה מורחבת למשפחות חד הוריות.

תפריט נגישות

השותפים שלנו נשארים מעודכנים

בואו והשארו מעודכנים בכל מה שקורה, מבטיחים שיהיה מעניין!